Forum informatyczne :P

Każdy użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania REGULAMINU forum Infopress.pun.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Poszukiwani Experci. Potrzebujemy Reklamy :d

#1 2008-05-05 14:02:10

vsX

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-30
Posty: 11
Punktów :   

gg......

GG w Polsce uważane jest za główny komunikator. I to byłoby tyle tytułem wstępu
Ostatnio ... No dobrze: od dłuższego czasu mnie denerwuje, ale ostatnio wnerwił tak mocno, że musiałem go usunąć (za karę).
Zirytowała mnie jego prostacka wręcz budowa (od środka). Na co dzień popieram proste, skuteczne i niezawodne działania ale to co zrobił GG to jest IMHO ostre przegięcie. Po instalacji (rutynowy formacik) mój firewall zasmucił mnie informacją, że niejakie Gadu-Gadu uruchamia potajemnie proces WinAmp.exe i łączy go z internetem (pewnie żeby włączyć radio, którego nie używam). Co jest w tym irytującego? Choćby to, że GG nie pyta się czy MOŻE uruchomić aplikację innego producenta i połączyć ją z internetem. To ja sobie zadaje trud i marnuję czas żeby mieć w miarę bezpieczny system, a tutaj mi pod nosem GG funduje takie niespodzianki.

Offline

 

#2 2008-05-05 14:11:59

Saint

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 10
Punktów :   

Re: gg......

A to na pewno do końca legalne ?? Komercyjne programy mogą sobie odpalać ukryte procesy bez wiedzy użytkownika ?? No nie wiem... :-/

Offline

 

#3 2008-05-05 15:10:15

Rylek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: gg......

ciesz sie ze winamp a nie wmp winamp mniej zre zasobow..
jednak gg powinno miec zapis w licencji ze bedzie uzywac programu muzycznego do odtwarzania swego radia.. zreszta nie od dzis sa znane adresy stacji radia internetowego..

ogolnie gg jest bardzo kiepskim komunikatorem z rzesza fanatycznych uzytkownikow ktorzy uznaja zasade kazdy ma gg ja tez bede mial

niestety gdyby firma gg usiadla na tylku i zaczela pisac od nowa protokol oraz klienta.. sprawa mogla by sie polepszyc.. albo gdyby otworzyli protokol.. (do tej pory gg jest tylko na wingroze reszta systemow moze uzywac albo fanowksich (poki co nie lamia licencji ale skonczy sie to gdy gg wyciagnie pomocna dlon i ujrzymy klienta gg -> za kies xx lat) albo porpzez www)

osobicie uzywma tlena (protokolu) bo komunikator od x lat z mala zdrada na pidgina i tlena jest miranda ktora goraco polecam wszystkim kotrzyt maja troche oleju we lbie i nie boja sie wyzwan

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekstraklasamax.pun.pl www.szkolapodzaglami.pun.pl www.twojamiss.pun.pl www.akatsukifreinds.pun.pl www.nakazdytemat.pun.pl